Chałupy, licząc od nasady półwyspu, są pierwszą miejscowością i stanowią administracyjną dzielnicę Władysławowa. Do dużej popularności Chałup przyczyniła się funkcjonująca tu dawniej wydzielona plaża dla naturystów. Budziła ona wiele kontrowersyjnych opinii i dlatego też, ten raj dla naturystów jest już dziś tylko wspomnieniem. Co prawda znajdą się jeszcze amatorzy tego typy wypoczynku, ale to już naprawdę rzadki widok.


Dziś Chałupy to głównie prawdziwa mekka miłośników windsurfingu i kitesurfingu. Właśnie tutaj są doskonałe warunki do uprawiania tych sportów wodnych – jedne z najlepszych w Europie. Płytkie wody Zatoki Puckiej, wyjątkowo korzystne wiatry sprawiają, że to na tym terenie warto zacząć stawiać pierwsze kroki w tym pięknym, widowiskowym ale też wymagającym sporcie.


Wiatr i woda, woda i wiatr – tak można podsumować to cudowne miejsce. Położone na wąskim pasie półwyspu Chałupy, gdzie w kilka minut można przejść z plaży nad Bałtykiem do plaży nad Zatoka Pucką, oczarują każdego kto choć raz odwiedził to miejsce.


Zapraszamy więc do odwiedzenia Chałup i spędzenia swojego urlopu w naszym obiekcie „Mistral”.